Notice: unserialize() [function.unserialize]: Error at offset 86 of 2459 bytes in /disk_1/www/cz/silikonove-hodinky/www/catalog/controller/module/shoppica.php on line 74 Silic Watch ION I - kolekce Silic Tornado <script type="text/javascript"> var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-26212622-1']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); </script>

Silic Watch ION I - kolekce Silic Tornado

Silic watch ION I - Tornado special edition

Silikonové hodinky Silic ION I se staly ikonou moderního světa. Jsou módním hitem v Americe i  západní Evropě a slavnostně vstupují i na český trh.

Silikonové hodinky Silic ION I jsou originální hodinky osobitého, moderního vzhledu, vyrobeny z vysoce kvalitního nedráždivého silikonu s příměsí polodrahokamu Tourmalin. Hodinky byly speciálně navrženy pro sportovní aktivity a jsou vhodné i pro alergiky na kov. Jsou velmi lehké, pouhých 10 g, vysoce odolné a díky své pružnosti přizpůsobivé každému zápěstí. Silikonové hodinky Silic ION I jsou voděodolné do 5ATM, vybaveny LCD displayem a kvalitním digitálním strojkem s kovovými tlačítky pro nastavení času a data. Čas se zobrazuje v 12ti hodinovém formátu střídavě s datem.

Silic watch ION I – hodinky, které LÉČÍ

Všechny hodinky řady ION jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, nedráždivého silikonu, vhodného pro alergiky, s příměsí polodrahokamu Tourmalin, bohatého na negativně nabité ionty. Ty velmi příznivě ovlivňují fyzickou i duševní pohodu člověka. Napomáhají redukovat stres, blahodárně působí na krevní i lymfatický systém, snižují napětí, zlepšují spánek, metabolizmus a v neposlední řadě posilují imunitní systém. Navíc jsou všechny hodinky podrobeny speciální povrchové úpravě SILK TOUCH, díky které je jejich povrch sametově příjemný na dotek.

MILUJEME BARVY - Tornado v pěti barvách (každý kus je jedinečný)

Silikonové hodinky Silic ION I Tornado jsme pro Vás namíchali 5 barvách, které jdou ruku v ruce s módními trendy pro rok 2010.
Zažijte výjimečné chvíle s výjimečnými hodinkami naší speciální edice.

velikost: 16, 17, 18, 19 cm
barva: 10 variet
baterie: L626; lze vyměnit
váha: 10 g
voděodolnost: 5 ATM (vhodné i do bázenu nebo v létě k vodě)

Nabízíme na tyto hodinky potisk Vaším logem (hodinky i  zkumavku) nebo dokonce logo vyražené. Pro více informací nás prosím kontaktujte na emailu: info@silic.cz nebo mobilním telefonu: 724131409 

Při výrobě hodinek si můžete zvolit vlastní desing hodinek! Již od 300ks! 

Dal projekty: silikonov nramky a hodinky | Drky | silikonov nramky | silikonov nramky | reklamn USB flash disk | reklamn plov abky| reklamn tkaniky | bambusov bedern ps | reklamn pedmty a jejich vroba, distribuce | reklamn multifunkn tky a jejich vroba | reklamn prmiov textil, kvalita textilu je nutno vidt, objednejte si vzorek!

© Copyright 2014 Silic Mdia s.r.o.